Zo života „2“

Teória je taká, že pokiaľ sa Vám na tele objavia škrábance v troch radách, tak to znamená, že bytosť ktorá ich urobila sa týmto vysmieva svätej trojici. Chce aby ste sa báli, ostali v neustálom strachu a nemali vôľu vzdorovať.

ouija

Tieňové postavy môžu byť velmi zlé. V niektorých prípadoch môžu ľuďom aj ublížiť.

Duchovia a démoni sa môžu častejšie zjaviť v čase, keď za niekym smútite. V stave smútku môžete týmto otvoriť dvere pre bytosti, ktoré potom prenasledujú slabých…

Veľakrát duchov pritiahne niekoho strata, alebo žiaľ. Démoni môžu prísť lebo niekoho hľadajú…

Niektorí ľudia veria a tvrdia, že zapálené sviečky môžu a priťahujú určité formy energií.

Jedna z najjednoduchších komunikácií duše s osobou je cez sny v spánku. Takto je človek bezbranný a otvorený. preto to má duša ľahšie a jednoduchšie. Je to veľmi bežné.

Možno tomu nerozumiete, ale ľudia ktorí majú veľmi blízky vzťah behom života, ho majú aj po smrti. Je dôležité počúvať a dávať pozor čo sa nám snažia duše naznačiť, pretože puto nás neopustí.

Deti a nedospelí sú náchylnejší aby videli duchov. Sú citlivejší, nevinný a nevedia, že je to niečo neobvyklé, alebo zlé vidieť ducha.

Duch môže človeka ovplyvniť natoľko, že si potom sám ublíži. Veľa ľudí sa kvôli tomu sami zabili, lebo ten tlak bol na nich veľmi veľký.

Duchovia častokrát zmenia osobnosť človeka a prinútia ho konať tak, ako by ich to nikdy predtým ani nenapadlo. Toto môže byť pomerne zničujúce ako pre nich, tak aj pre ľudí v ich blízkosti.

Posadnutí ľudia si vôbec nemusia pamätať aj keď iba na krátku dobu svoje činy behom posadnutia. Môžu urobiť hocijaké škodlivé činy, ale jednoducho si to nepamätajú.

Pokiaľ sa niekto začne správať inak ako to nie je v jeho povahe, tak je to veľmi znepokojujúce. (rôzne faktory)

Ak človek zomrel násilnou smrťou, môže byť nazlostený, že jeho život skončil tak rýchlo. Môže sa stať pomstychtivým a pokúšať sa vybiť svoju frustráciu a hnev na živých…

Niektorí duchovia sú extrémne teritoriálny. Domnievajú sa, že daný dom im patrí, lebo oni tam žili a vy ste iba votrelec.

Ak duch patrí zomrelému členovi rodiny, a ak Vaše vzťahy neboli dobré, duch Vás potom pravdepodobne nebude mať tiež rád a bude sa snažiť robiť problémy. Ide o zložitú situáciu.

Môže byť extrémne obtiažne odpútať ducha od určitého miesta, zvlášť keď tam dlho žil, alebo ak tam zomrel. Stále to berú ako svoj dom a budú sa o nehy biť ako keby im stále patril.

Ľudia sa môžu zdráhať odstrániť ducha bývalého člena rodiny, pretože sa v rodine jeden o druhého staráme.

Duchovia sa väčšinou objavujú z dvoch dôvodov. Buď Vás chcú vystrašiť, alebo si chcú získať Vašu pozornosť. My živí ľudia ich obecne nepočujeme, a preto musia podniknúť drastické kroky aby si získali Vašu pozornosť. Či už je to prostredníctvom paranormálnych javov alebo tým, že po dome vydávajú najrôznejšie zvuky.

Ľudia sa najviac pýtajú ako najlepšie zistiť či sa niečo deje v ich dome. Stále odpovedáme, že najlepšie je sedieť a byť celkom ticho a potom sa uvidí čo sa stane…

Keď sa objaví niečo čo nedokážete vysvetliť pocítite strašný strach. Strach ktorý je silnejší ako čokoľvek čomu ste museli čeliť do tej doby.

Ak niekto tragicky zomrie a smrť nastane okamžite, môže sa stať, že si jeho duch ani neuvedomí že je po smrti. Ducho je možné pomôcť uvedomisť si jeho smrť za pomoci média, alebo ak počuje ak sa živí rozprávajú o jeho smrti. Ovšem ak sa duch dozvie o svojej smrti môže reagovať veľmi agresívne.

Démonické bytosti majú schopnosť prinútiť nás vidieť to čo chcú aby sme videli. Najviac sa môže jednať o narušenie viery danej osoby.

Exorcizmus oddeľuje démona od jeho hostiteľa, miesta, alebo veci ktorú posadnú. Má sa zato, že démoni sú zlovoľné nehmotné bytosti a vraví sa, že sú to padlí anjeli. Sú veľmi agresívny a chcú Vám ublížiť.

Ak sa snažíte vyčistiť dom od paranormálnych javov a neviete ako na to, tak môžete celú situáciu ešte zhoršiť. Strašenie naberie na intenzite a dôvod je ten, že neviete čo robíte a neviete ako sa s tým vysporiadať. Všetko sa môže obrátiť proti Vám.

Ľudia častokrát paranormálne javy doma ignorujú a dúfajú že to prestane, lebo sa boja ak si to priznajú bude ešte horšie. Väčšinou ak si to nevšímate, tak sa toto iba stupňuje…

Pocit, že sa niekto pozerá je dobrým ukazovateľom, že sa niečo okolo Vás deje. Pokiaľ teda máte pocit, že niečo nie je v poriadku, resp. že sa na Vás niekto pozerá a nikto sa pri Vás nenachádza, tak sa s najväčšou pravdepodobnosťou tam nie ste sami.