Zo života „3“

Dôvod prečo neveríme svojím inštinktom je ten, že nás od narodenia učia, aby sme im neverili. Máme veriť veciam ktoré sú hmatateľné a vedecký dokázané. Sme podnecovaní aby sme potlačovali čo je pre nás prirodzené a pocitom s tým spojených. To všetko sa učíme potlačovať.

Paranormálne bytosti majú tendenciu sa skôr zameriavať na deti ako na dospelých. Deti zväčša neoddeľujú predstavivosť od reality. Zlomyseľné bytosti často terorizujú deti samotné, ale niekedy sa duch zameriava na dieťa preto, aby zastrašil jeho rodičov.

Je časté ak sa démonická entita prichytí na niekoho kto práve objavil svoje dary a schopnosti. Chcú získať kontrolu nad týmto človekom. Niekedy sa teda upnú oveľa viac na osobu ako u iných ľudí, ktorí nemajú a odmietajú takéto schopnosti. Zase na druhej strane, ak niekto dokáže vidieť a cítiť démonickú entitu, tak bude vedieť ako sa tejto démonickej entity aj zbaviť. Poznajú kedy už odišla.

Entity častokrát využívajú ľudské sny ako komunikáciu so živými. Takže môžu vstúpiť do našich snov. Mnohokrát prinášajú nočné mory, povedia hrozne veci, kde sa ten človek sa prebudí a myslí si, že mal iba nočnú moru. Entity, démoni a duchovia sa Vám chcú zjavovať keď nie ste v strehu a keď ste v inom vedomí. Ak má obyčajný človek videnie alebo predtuchu môže to byť neuveriteľne náročné na jeho psychiku. Niekedy aj traumatizujúce.

Ľudia sú úplne vystrašení a traumatizovaní keď si uvedomia, že to čo mali za nočnú moru bola v skutočnosti vízia čo im dala démonická entita. Pri predtuche u obyčajného človeka to môže byť nesmierne náročné ak si uvedomia, že to čo mali iba za podivný zážitok sa začína plniť a diať v ich okolí. Môžu sa cítiť vystrašene a vedia, že veľa možností nemajú na koho sa obrátiť. Nevedia čo majú robiť. Ak entita vnikne do Vašich snov a potom začne pomaly vnikať do Vášho reálneho života, je na čase zmeniť a prehodnotiť životný štýl.

Duchovia sa často prejavujú rozdielnymi spôsobmi. Taktiež sa dajú rozpoznať aj také spôsoby ktoré nevidíme. Démonické bytosti (možno aj nezávislý duchovia) sú známy pre nechutné pachy, pokazené vajcia, síru, hnilobné mäso a kanály.

(priznávajú tak čo sú zač a odkiaľ prišli).

Pocit, že ste sledovaný je súčasťou sebazáchovného inštinktu. Je veľmi dôležité aby ste mu venovali svoju pozornosť. Ak máte pocit, že ste niekym resp. niečim sledovaný, tak s najväčšou pravdepodobnosťou vás niekto pozoruje. Je to spravidla náznak toho, že je vo Vašom blízkom okolí nejaká entita.

Ak si ľudia uvedomia, že mali nejakú predtuchu a pocit z niečo čo sa aj stalo, je to veľmi dramatické a silné. Odmietajú niesť zodpovednosť a nechápu tento jav. Môžete to brať ako to je, alebo iba ako nejaký sen. Všetko záleží iba na Vašom rozpoložení a koľko toho zvládnete. Veríme, že psychické dary, schopnosti vrátane daru predvídania sú dostupné u všetkých ľudí. Je to ako hra na klavír. Niektorí sa to naučia rýchlo a iný zase nie sú schopný zahrať vôbec nič. Psychický dar človeka sa môže prejaviť náhle a vyvinúť sa v akejkoľvek dobe počas jeho života. Niekedy aj pri smrti milovaného človeka, môže smrť milovaného vyvolať šok, ktorý sa stane spúšťačom psychických darov a schopností. Akonáhle sa ich človek naučí používať stáva sa silnejším.

Démoni sú nadprirodzené bytosti (padlí anjeli). Môžu a väčšinou sú veľmi násilný, lebo ich hlavným cieľom je priviesť Vás do stavu šialenstva, týrania a spravidla aj smrti. Čo sa týka smrti, tak tu panujú skôr rozporuplnosti. Z nášho pohľadu sa asi skôr jedná o posadnutie (hlasy v hlave) a tak spáchanie samovraždy resp. usmrtenie inej osoby. Pravdepodobne ak by mali moc priamo usmrtiť človeka, tak by to s nami vyzeralo asi celkom inak. V tomto prípade sa jedná iba o náš názor. Taktiež sme názoru, že démon môže vstúpiť iba na niekoho pozvanie. Akákoľvek veštba dokáže prilákať démona. Za veštbu sa považuje veštenie, seansa, špiritizmus, alebo napr. tabuľka…

Pokiaľ niekto počuje zvláštne hlboké vrčanie, to znamená, že sa v takom prostredí niečo deje. Určite niečo čo má paranormálnu povahu. Vrčanie by mohlo indikovať, že ak ide o niečo, tak to s určitosťou nebude mať ľudskú povahu. V takom prípade je prostredie potrebné nejakým spôsobom očistiť. Duchovia sa zvyčajne v dome zamerajú na jednu osobu. Niekedy sa stáva, že je určitá osoba terorizovaná až do krajnosti. Naháňa jej strach až do nepríčetnosti a ostatní sa na to pozerajú nevedomky lebo nič nevidia a ani nepočujú. Pokiaľ necháte bytosti prevziať kontrolu a dovolíte jej aby Vás naďalej prenasledovala, tak sa to v deviatich prípadoch z desiatich vymkne kontrole a situácia sa bude iba stupňovať. Ono to samo nezmizne a stále to bude pri Vás.

Niekedy ľudia nemusia byť posadnutí iba duchmi zomrelých, ale väčšinou takéto entity prichádzajú z celkom iného „sveta“.

Ak niekto vo svojom živote zažíva paranormálnu aktivitu a potom sa v jeho živote objaví kŕdeľ vrán, tak to môže byť predzvesť, varovanie. Vrany sú až tradične považované za poslov smrti. Živia sa zdochlinami a tak sú často považované za varovanie pred niečim čo nie je veľmi príjemné a čo sa čoskoro udeje.


Pokiaľ máte podozrenie, že vo Vašom dome sa dejú paranormálne javy, bolo by dobré zistiť prečo sa takéto veci u vás dejú. Prečo? Pretože by Vám to mohlo pomôcť tento problém vyriešiť. Občas stačí zistiť kto tam býval pred vami, resp. čo bolo na danom pozemku. Niektorým ľuďom zase nevadí žiť spoločne v domácnosti s nejakou entitou pokiaľ sa nejedná o zlú entitu ktorá chce ľuďom ubližovať. Negatívne entity sa potulujú všade okolo a len čakajú kým dostanú pozvanie aby mohli vstúpiť. Väčšina si ani neuvedomujú čo všetko priťahuje a pozýva takéto démonické veci k Vám. Treba byť vážne ostražitý a vyhýbať sa rôznym veštbám, kartám, kyvadlám a niekedy aj ľuďom ktorí praktizujú rôzne mágie. Aj biela mágia je iba mágia a aj anjelské karty sú len karty a vstupenkou…

Ouja tabuľky (špiritistické tabuľky) slúžia na komunikáciu nás ľudí s druhým svetom. Akákoľvek forma komunikácie s duchovným svetom sa môže stať extrémne nebezpečnou!!! Je to ako otvorenie Pandorinej skrinky a používanie tabuliek je skutočne nebezpečné. Nie je vôbec dobré rozhodnutie ju použiť. Jej použitím otvoríte bránu, ale na 99% ňou prejdú a budú komunikovať iba démonické entity. Pri ich používaní, ľudia prvotne mali dobré pocity, kde sa tieto časom začali meniť na príkazy a negatíva.

Entity môžu chcieť živým ublížiť z rôznych dôvodov. Tak isto ako u živých nájdete niekoho kto chce niekomu ublížiť, tak to isté sa deje aj na druhej strane. Pokiaľ sú stále na zemi, tak majú stále tú istú povahu, ľudské emócie a tak sú pravdepodobne nahnevaní a frustrovaní. Tí ktorí cítia bolesť sa proste nedokážu rozlúčiť s materiálnym svetom. Nenašli pokoj a sú zatratení. Ostali tu uväznení a objavujú sa ako nezvaní hostia. Duchovia môžu ovplyvniť Vaše fyzické a psychické zdravie, pretože sú schopný meniť prostredie konkrétneho miesta, dokážu ho ovplyvňovať. Niekedy dosiahnú toho, že človek žijúci v takom prostredí sa začne cítiť inak. Ľudia môžu cítiť depresiu, môžu sa cítiť chorí a niekedy z toho aj vážne ochorejú.


Entity často mýlia ľudí a to tým, že im schovávajú veci. Pokiaľ takéto vtipy robili aj počas života, tak ich možno robia aj keď sú na druhej strane. Možno sa tak snažia upútať pozornosť, nakoľko potrebujú pomoc. Môže to byť aj negatívna entita ktorá sa pokúša vyvolať zmätok a tým sa snaží uviesť ľudí do pochybností. To že miznú veci môže mať veľa dôvodov.


Keď sa začne formovať hmlovitý oblak znamená to, že sa nejaký duch snaží zmaterializovať. Tá hmla môže byť biela, šedá alebo čierna. Pokiaľ sa jedná o lásku a svetlo tak býva biela. Pokiaľ sa jedná o temnejšiu entitu alebo temnejšiu energiu farby bývajú tmavšie. Pri démonických entitách to je spravidla čierna hmla.


Duchovia radi strašia a predvádzajú sa. Nie všetci majú ľudskú postavu. Môžu sa prejavovať ako ľudská postava, rôzne tvary, rôzne formy alebo niečo celkom iné ako napr. zviera, a týmto Vám môžu urobiť zo života peklo.


Duchovia sa najčastejšie prichytia na niekoho kto sa nachádza v oblasti, alebo kto chodí na miesta kde sú nejaké temné veci, alebo na niekoho kto tieto temné veci praktizuje.


Pokiaľ niekomu zmenia oči farbu ma tmavú (čiernu) znamená to, že jeho duša je niečim posadnutá. Je to veľmi nebezpečné. Ten človek prestane existovať a démoni ovládnu jeho myseľ, telo a dušu. Určite to nie je láskavé.

Negatívna entita môže vydesiť rodinu až natoľko aby sa odsťahovali, pretože naozaj miluje moc. Cíti sa veľmi silná ak môže manipulovať s ľudmi, a dosiahne toho aby robili to čo ona chce. Častokrát chce byť sama v danom prostredí a nechce aby tam bol ešte niekto iný. Nechce Vás tam, aby mohla celé prostredie ovládať sama.

Zvieratá sa môžu začať chovať zvláštne, pokiaľ sa v dome objaví paranormálna aktivita. Môžu sa začať pozerať do jedného rohu kde nič nie je, môžu začať štekať, vrčať aj keď vy tam nič nevidíte. Duchovia sa budú snažiť upútať pozornosť zvierat, pretože takto jednoduchšie získajú Vašu pozornosť.

Duch musí mať veľa sily aby dokázal niekoho poškriabať, pretože potrebuje dosiahnuť stav našej existencie. To vyžaduje veľa sily, energie a naozaj veľkú silu. Pokiaľ uvidíte postavu alebo tieň, tak je najlepšie si to sami pred sebou priznať a zamyslieť sa prečo tam je.

Duchovia niekedy manipulujú elektrikou a elektronikou, pretože cez niektoré prístroje ich je možné počuť a nahrať. Preto Vás vystríhame aj od takýchto praktík, lebo neskúsený človek si môže k sebe pritiahnuť zlo a to aj priniesť domov. Nahrávanie takýchto hlasov sa väčšinou zmení na iné problémy z ktorých sa ťažko vracia späť.

Niektorí duchovia môžu byť ovládaný zlomyselnejšími entitami. Je to ako šikanovanie v škole. Pokiaľ bol niekto v živote schopný týrať druhých, tak si túto vlastnosť zoberie so sebou asi aj na druhú stranu. Môže dochádzať k takým veciam, že ten temnejší duch terorizuje iných duchov a napr. im bráni odísť do svetla.

Pravdepodobne duše, ktoré na zemi spáchali nejaký zločin ako je vražda alebo samovražda sa boja na druhej strane vstúpiť do svetla, a asi majú strach z toho, že budú súdení za to čo urobili. Preto sa snažia iným duchom brániť aby vstúpili do svetla a oni aby tam neostali sami. Pokúšať sa z domu vyhodiť ducha ktorý ho nechce opustiť môže byť neskutočne vyčerpávajúce. Je to ako keby ste hovorili s dvojročným dieťaťom ktoré má výbuch hnevu, alebo ako keby ste hovorili do steny. Proste nechcú odísť a nechce sa im preč, a darmo skúsite čokoľvek tak to jednoducho nefunguje.

Niektorí duchovia sa môžu báť prechodu na druhú stranu, pretože môžu cítiť vinu, alebo majú strach z odplaty na druhej strane. Každý kto hrešil, každý kto sa bojí zúčtovania, prešiel si ťažkými časmi, alebo niekomu ublížil, radšej zo strachu zostane tu, aby prešiel na druhú stranu.